Четверг, 21.11.2024, 19:47
Приветствую Вас Гость | RSS
Двері

Міжкімнатні двері
Міжкімнатні двері сьогодні це не розкіш, це предмет інтер'єру, що додає кімнаті певний стиль, здатний відтворити бажану атмосферу. Міжкімнатні двері з масиву, тобто натуральної деревини, вважаються за найпрестижніші, елітні. Такі двері екологічно чисті, тому і найдорожчі.

Сосна, береза, бук, дуб, черешня, червоне дерево - ось далеко не всі породи дерев, з яких виготовляють сучасні дерев'яні двері. Дизайн і обробка сучасних дверей теж дуже різноманітні.

Красиві і якісні дерев'яні двері в квартирі – сьогодні це не розкіш, а свідчення доброго смаку. Хороші, якісні двері це завжди ознака класу. Дане твердження не є виключенням і для м. Рівне. Виготовляються двері міжкімнатні висококласних матеріалів вітчизняного і зарубіжного виробництва. Сучасна технологія виробництва виключає, що міжкімнатні двері розсохнуться або розшаруються.

Міжкімнатні двері з ДСП можуть бути покриті шпоном (тонкими листами натуральної деревини). Такі двері коштують значно дешевше дерев'яних , хоча по своїх властивостях не поступаються їм.

Міжкімнатні двері із сотовим наповнювачем. Вони ідеально підходять для приміщень з підвищеною вологістю. Їх добре ставити у ванних кімнатах, в туалетах, адже такі двері завдяки своїй структурі є найстійкішими до перепадів вологи.

Міжкімнатні двері з інших матеріалів (металу і пластику) поки не користуються попитом для житлових приміщень в м. Рівне, хоча моделі з подібних матеріалів на ринку пропонуються і досить широко застосовуються в ряді європейських країн. Вони відрізняються високими експлуатаційними якостями, довговічністю, і не поступаються в естетичних показниках дереву

Вхідні двері
Споконвічно, головною функцією вхідних дверей був захист внутрішнього приміщення від несприятливих атмосферних умов на вулиці. У сучасному світі, більшу увагу приділяють надійності дверей. Установлюючи вхідні сталеві двері, хазяїн думає, насамперед, про безпеку й схоронність свого житла. А потім уже про красу дверей і інших її функцій.
З появою тамбурів у багатоповерхових будинках, знижується ризик проникнення в житло через те, що зловмисникам потрібно розкрити двоє дверей замість однієї. Крім того, узимку, тамбур перешкоджає проникненню холодного повітря у квартиру й не дає теплому повітрю вийти назовні.

Якщо ж установка других вхідних дверей неможлива в чинність якихось причин, то до єдиних дверей потрібно висувати підвищені вимоги. Це ставиться не тільки до міцності й захисту від злому, але й до тепло- і звукоізоляції.

Сталеві вхідні двері - самі міцні. На розкриття таких дверей зловмисникам буде потрібно дуже багато часу. А це гарантія того, що охорона встигне приїхати до місця злочину. Тому такі двері краще оснастити системою автоматичного оповіщення при спробі злому. Стійкість дверей визначають випробуваннями на заводі-виробнику, застосовуючи різні інструменти.

Вхідні сталеві двері складаються з жорсткої конструкції, що запобігає її деформації. А противосъемные торцеві штирі (ригелі), масивні петлі й різні запобіжні накладки не дають видавити двері або зняти її з петель. Залежно від моделі, може бути від двох до п'яти ригелів, заглубленных у коробку. Навіть якщо зловмисникам удасться спиляти петлі, вони не знімуть двері.

Велика увага варто приділити дверним замкам. Як правило, у кожних дверях їх не менше двох. Деякі двері на додаток до замків оснащені анкерною системою проти злому, що так само, як і ригелі, заважає зняти двері з петель.

Технологія зборки, як і якість стали відіграє немаловажну роль надійності двері. Виділяють два типи зборки сталевих дверей: сталевий профіль, закріплений за допомогою зварювання й зборка із гнуто-штампових профілів, які за допомогою зварювання становлять цільну конструкцію. Перший тип зборки менш трудомісткий і більше дешевий. Зі стандартного профілю виконують більшість дверей під замовлення.

Крім того, сталеві двері повинна бути стійка до високих температур. Тому, для утеплення вхідних дверей використають екологічно чисті негорючі матеріали. Це: пенопропилен, фибробетон, базальтова вата й інші. У сполученні з ущільнювачем, установленим по периметрі дверей, ці матеріали забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію.

Всі металеві вхідні двері розділяють по ціновій категорії: двері економа-класу, бізнесу-класу й елітні.

Економ-клас - це стандартні вхідні двері, функціональна й недорога. Має міцність і гарні характеристики проти злому. Як правило, обробка таких дверей найпростіша.

Бізнес-клас - це вхідні двері, де до рівня безпеки пред'являються підвищені вимоги. Це може бути оснащення додатковими секретними замками або броньованими накладками.

Елітні двері - ці вхідні двері за рівнем безпеки й оснащення практично не відрізняються від бізнесу-класу. Тільки тут використають більше міцні сорти сталі й дерева, чим в інші. Такі двері можуть бути різного розміру й декору. Але обробка тут неодмінно багата.

Але будь-які навіть самі міцні й надійні двері не можуть дати стовідсоткову гарантію проти злому, якщо вона неправильно встановлена. Це краще довірити професіоналам.